adress Україна, м. Хмельницький
вул. Соборна, 43
email

books@inozemka.com

Адмін працює

понеділок-п"ятниця

з 10.00 до 19.00

phone 097 2406891

050 3761693   

 

Каталог

Реклама

 

"Клуб Іноземних Мов"

Набір у групи

тел.0677327386

 

Статті

Мовні курси в Ірландії * Языковые курсы в Ирландии

*Emerald Cultural Institute це англійська мовна школа для студентів та професіоналів, яка розташована у столиці Ірландії м.Дубліні. Історія школи нараховує понад 25 років досвіду спілкування зі студентами з 50 країн світу. Тепер і у вас є така нагода відвідати мовні курси та стати одним із перших українців, хто став їхнім слухачем
.
Emerald Cultural Institute має досвідчених викладачів, рідною мовою яких є англійська, тому це є важливою перевагою перед іншими подібними школами у Дубліні.
Для всіх бажаючих вивчати англійську мову, школа пропонує чотири напрямки, а саме:
- загальні та екзаменаційні курси;
- бізнес та професійні курси;
- юніорські курси;
- курси підвищення кваліфікації викладачів.
Загальні та екзаменаційні курси.
Загальні курсимають на меті підвищення основного рівня володіння англійською мовою та створені, щоб забезпечити надійні знання загальної англійської мови відповідно до різних рівнів володіння.(На курси приймають слухачів віком від 18 років!)
Інтенсивний курс призначений для вдосконаленнякомунікативних навичок у розмовній та письмовій англійській мові. GEN1 IRELAND*(2 тижні-€ 460; 3 тижні-€ 690; 4 тижні-€ 920; 12 тижнів-€ 2 360)
Комбінований курс створений для забезпечення досконалого знання володіння англійською мовою у поєднанні з певними інтересами та пріорітетами кожного студента. GEN2 IRELAND*(2 тижні-€ 940; 3 тижні-€ 1 410; 4 тижні- € 5 200)
Індивідуальне навчання розраховане на задоволення особистих потреб кожного студента при вивченні англійської мови з урахуванням його побажань щодо розвитку власних знань та навичок. GEN3 IRELAND USA * (€ 55 за годину)
Курс Інтенсив Плюс створений для тих студентів ,які бажають доповнити свій загальний рівень володіння англійською мовою додатковими заняттями по діалогічному мовленню в маленьких групах
у другій половині дня. GEN4 IRELAND *( 2 тижні-€ 586; 3 тижні- € 879; 4 тижні- € 1 172; 12 тижнів- € 3 064)
Курс Інтенсив Плюс Бізнес ідеальний для тих,хто працює чи навчається у межах певною галузі бізнесу. Цей курс дозволяє студентам удосконалювати свої навички загальної англійської мови у поєднанні їх з бізнесовою лексикою та термінологією під час вечірніх занять. GEN7 IRELAND *( 2 тижні- € 640; 3 тижні- € 960; 4 тижні- € 1 280;12 тижнів- € 3 400)
Курс Інтенсив Плюс Англійська Академічного Призначення створений спеціально для тих студентів, хто готується поступати у вищий навчальний заклад, де ведеться навчання англійською мовою. GEN8 IRELAND *(2 тижні- € 640; 3 тижні- € 960; 4 тижні- € 1 280; 12 тижнів- € 3 400)
Підготовчий курс для вступу у вищий навчальний заклад спеціально створений для тих,хто готується до вступу в університети,але немає відповідного рівня володіння академічною англійською мовою, що є необхідною вимогою певного навчального закладу. UNI-P IRELAND *(25 тижнів- € 4,506; 36 тижнів- € 6,344; 48 тижнів- €8,288)
Курс з Програмою на Академічний Рік розрахований на тих, хто бажає навчатись більш тривалий період та є ідеальним для студентів,які планують вступати на третій курс навчання вищого закладу або тих, кому мовні навички з англійської необхідні на робочому місці. AYP1 / AYP2 / AYP3IRELAND *(AYP1: 25 тижнів-€4,506; 36 тижнів- €6,344; 48 тижнів- € 8,288 // AYP2: 25 тижнів- €5,927; 36 тижнів- €8,380; 48 тижнів- €10,756 // AYP3: 25 тижнів- €5,216; 36 тижнів- €7,362; 48 тижнів- €9,522)
* таким значком відзначено код курсу та країна,де можна вивчати зазначений курс.
Екзаменаційні курси готують слухачів до здачі певних мовних сертифікатів.
Екзаменаційний курс створено для підготовки студентів до одного з наступних іспитів : Cambridge (First Certificate, Advanced Certificate, Certificate of Proficiency) and IELTS. GEN 5IRELAND *(4 тижні- € 920; 12 тижнів - €2,360)
Курс Інтенсив Плюс Екзаменаційна підготовка поєднує додаткові заняття з загальної англійської мови та підготовку до TOEFL чи IELTS сертифікату. GEN6 IRELAND *(2 тижні - € 640; 3 тижні - € 960; 4 тижні- € 1,280; 12 тижнів- €3,400)
Бізнес та Професійні Курси
Досвід,здобутий школою вже більше, ніж за 25 років, дає право стверджувати , що школа повністю відповідає потребам та вимогам своїх бізнесових та професіональних клієнтів у забезпечені їх відповідними програмами. Мовні курси враховують особистість студента з його професійними потребами у знанні англійської мови. Інтенсивні програми , які при цьому пропонуються, мають на меті бути гнучкими та сконцентровані на допомозі слухачам досягнути максимум прогресу за найкоротші терміни.
Інтенсив Плюс Бізнес курс ідеальний для тих, хто працює чи навчається у певній галузі бізнесу. Курс дозволяє студентам удосконалювати свою загальну англійську мову у поєднанні її з вечірніми заняттями по бізнес-курсу. GEN7 IRELAND *
Особистий Інтенсивний Курс фокусується на потребах кожного студента. Графік занять може бути підлаштовано під будь-якого студента з його вимогами та побажаннями, щоб з максимальною вигодою для себе використати час перебування у Emerald Cultural Institute . SPC1 IRELAND USA *(€1,470 за тиждень)
КурсАнглійської для Виконавчих Менеджерів та Професіоналів підлаштованих під відповідну категорію студентів-слухачів, які по максимуму прагнуть використати та удосконалити свої навики бізнес-англійської мови за найкоротші сроки. SPC2 IRELAND *(€1,175 за тиждень)
Інтенсивний Комбінований Курс поєднує у собі ранкові заняття у міжнародних групах з індивідуальними заняттями у другій половині дня та є інтенсивною можливістю мати обидва варіанти навчання. SPC3 IRELAND *( €715 за тиждень)
Тренувальний курс начання англійської є груповою програмою, метою якої є задовільнити потреби групи ,базованії на конкретній професійній діяльності. SPC4 IRELAND USA *(вартість узгоджується керівником групи безпосередньо з Emerald Cultural Institute)
Юніорські Курси
Навчальні курси створені для школярів мають два види-навчання у літніх школах-таборахвідпочинку** та програми під час навчального року.
Літні програми** винесені окремим розділом нашого сайту під назвою "Літні табори у Ірландії"
Програми під час навчального рокупоєднують у собі навчання з цікавою різносторонньою культурною та розважальною програмою, розрахованою спеціально на підлітків та їхні інтереси.
Програма для старшокласників пропонується з вересня по червень та створена для старшокласників, які мають бажання навчатись протягом семестру або всього навчального року у англомовній школі. HSP IRELAND USA *
Програма короткострокового перебування пропонується з вересня по червень та створена для шкільних груп чи закритих груп студентів віком з 12 до 17 років JUNMINI IRELAND USA *
* таким значком відзначено код курсу та країна, де можна вивчати зазначений курс.
**таким значком відзначено курс, про який докладніше можна прочитати на нашому сайті під назвою
"Літні табори у Ірландії"
Курси підвищення кваліфікації викладачів
Зазначені курси допомагають викладачам (не носіям мови) удосконалювати свою кваліфікацію у підготовці та проведенні уроків англійської мови у школах,де вони працюють.
Курс для викладачів (з не англомовних країн) початкової школи створено у рамках програми підвищення кваліфікації викладачів початкових шкіл та удосконалення їхніх навичок та методик викладання англійської мови для молодших школярів. SPC5 IRELAND( 2 тижні- €940)
Курс для викладачів (з не англомовних країн) середньої школи створено у рамках програми підвищення кваліфікації викладачів середніх шкіл та удосконалення їхніх навичок та методик викладання англійської мови для учнів середньої школи. SPC6 IRELAND * ( 2 тижні- €940)
Курс підготовки до здачі  Cambridge TKT сертифікату та  CLIL exam призначенийдля викладачів англійської мови,які готуються до зазначеного сертифікату. SPC 7 IRELAND * (2 тижні- €940)
Курси підвищення кваліфікації на on-line уроках та уроках з використанням сучасних інтернет-технологій пропонує спілкування слухачів один-на-один з викладачами курсів а також on-line конференції з іншими слухачами зазначеного курсу. SPC8 IRELAND *
* таким значком відзначено код курсу та країна, де можна вивчати зазначений курс.
adress Україна, м. Хмельницький
вул. Соборна, 43
email

books@inozemka.com

Адмін працює

понеділок-п"ятниця

з 10.00 до 19.00

phone 097 2406891

050 3761693